website design templatesUZMANLARIMIZ

Uzman Klinik Psikolog Fulya Artukoğlu Tepret

Uzman Klinik Psikolog Fulya Artukoğlu Tepret

Ergen ve Yetişkin Psikoloğu

Lisans eğitimini İstanbul Kültür Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde tamamlamıştır. Ardından Haliç üniversitesi’nin Klinik Psikoloji programını, danışmanlığını Dr. Hakan Ertufan’ın yapmış olduğu “Psikoloji Öğrencilerinin Evliliğe İlişkin Tutumlarının Yordayıcısı Olarak İlişkilerle İlgili Bilişsel Çarpıtmaları” isimli teziyle tamamlamıştır.
İstanbul Tıp Fakültesi Psikiyatri Polikliniği ve Psikoz bölümlerinde hasta gözlemlerine katılmıştır.Bakırköy Adalet Sarayı’nda bir dönem gözlemci olarak bulunmuştur.
Fulya Tepret, Prof. Hakan Türkçapar’dan Bilişsel Davranışçı Terapiler sertifikasını almıştır. 2015 senesinde Cinsel Eğitim Tedavi ve Araştırma Derneği (CETAD)’nden 1. Modül olan Cinsellik Eğitimini almıştır. 2017 senesinde Prof. Dr. Doğan Şahin’den Psikodinamik Terapi ve Kişilik Bozuklukları eğitimini 1 yıl süreyle almıştır. Davranış Bilimleri Enstitüsü tarafından verilen EMDR (Eye Movement Desensitization and Reprocessing) I. Modül eğitimini ve süpervizyonunu tamamlamıştır.
İstanbul Kültür Üniversitesi’ne ait Psikoloji Kulubü Bülteni Dergisi’nde “Shakespeare'in Bir Yansıması Olarak HAMLET” isimli yazısı yayınlanmıştır.
Fulya Tepret; Rubi Tıp Merkezi bünyesinde ergen ve yetişkin psikoterapi alanında danışan görmektedirToplam 0  adet makale bulunuyor.

Ergen ve Yetişkin Psikoloğu

Lütfen...

Sağlığınızı ilgilendiren durumlarda lütfen uzman bir doktorla görüşünüz.

Hasta Hakları

Eşitlik, güvenlik, bilgilendirme, reddetme ve bilgi isteme hakkı vardır.

Kurum Hakkında

Yetişkin, Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi hizmet vermek amacı ile açılmıştır.

Address                 

Barış Mah. Samsun Cad. REA İş Merkezi No:37/A
(Beylikdüzü Fiat/ Birmot arkası)
Beylikdüzü - İSTANBUL

İletişim

Email: info@rubisaglik.com
Telefon: (0212) 872 82 92
                (0212) 872 60 61
Cep       : 0 530 321 65 25
Faks      : (0212) 871 20 21